Wiosenne trendy, które powróciły w 2019 roku

W zasadzie można przyznać, że w modzie było już wszystko. Jednakże każdy kolejny sezon przynosi nam nową odsłonę starych trendów odzieżowych. Jakie znane tendencje powracają tej wiosny do świata damskiej garderoby? Dzisiejszy post przybliży nam trzy ważne wiosenne trendy na 2019 rok.

Wiosenne trendy: falbany

Z pewnością w naszych garderobach nie brakuje bluzek, sukienek lub spódnic midi z falbaną. Tej wiosny warto wyciągnąć je z szafy. W tym sezonie będzie bowiem wiele okazji, żeby założyć je ponownie. Falbany to jeden z wiodących trendów tej wiosny. Dla tych z nas, które kochają kolory, idealnym rozwiązaniem zamiast klasycznej „małej czarnej” okaże się nowa klasyka – czerwona sukienka z ukośną falbaną. Świetnym pomysłem będą też też bluzki, w których to właśnie falbana stanowi najbardziej ozdobny element.

Falbany

Falbany to romantyczny wiosenny trend (Źródło: avanti.pl)

Wiosenne trendy: kolor żółty

Kolor żółty to bardzo wyraźny trend tegorocznej wiosny. Im bardziej jaskrawy, kanarkowy, tym lepiej. Żółte są już nie tylko dodatki, ale całe zestawy. Jeśli obawiamy się, że w żółtym nie będzie nam do twarzy, pamiętajmy, że rozwiązaniem tego problemu jest odpowiedni dobór temperatury koloru. Blondynce najlepiej będzie w neonowym, zielonkawym odcieniu, który zniweluje różowe odcienie cery. Rudowłosnym przypadnie do gustu żółty wpadający w pomarańczowy, z kolei brunetki mogą pozwolić sobie na każdy odcień żółtego.

Wiosenne trendy: nude

Jeśli mocne barwy nie są dla nas, z powodzeniem tej wiosny możemy sięgnąć po dobrze nam znane ubrania w kolorze nude. Tylko co zrobić, by nadać im życia i nowej energii? Projektanci proponują nam noszenie różnych odcieni cielistych barw od stóp do głów: od bladego nude po nasycony brąz. Beże wyglądają świetnie w zestawieniu z innymi barwami ziemi: zgaszoną zielenią, ochrą, a nawet rudym. Jeśli chcemy natomiast postawić na mocniejszy akcent, zdecydujmy się na jeden kolorowy dodatek do stonowanej kompozycji.

Kolor nude nie wychodzi z mody

Kolor nude nie wychodzi z mody (Źródło: allegro.pl)

Wiosenne trendy tej wiosny to znane tendencje – falbany, kolor żółty i cielisty – które powracają w nowym wydaniu. Z powodzeniem możemy zatem sięgnąć po elementy garderoby zakupione w poprzednich sezonach i odpowiednio je zaprezentować na sobie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.