Wieszaki na ubrania do zadań specjalnych

Wieszaki, będące podstawowym i jednym z najważniejszych elementów wyposażenia garderoby lub szafy, mają ogromny wpływ na wygląd naszej odzieży. Odpowiednio dopasowane do różnego rodzaju ubrań dbają o ich właściwy kształt i formę, dzięki czemu rzeczy nie będą się gniotły, a zadowolona gospodyni zachowa wśród nich porządek.

Wieszak flockowy

Wieszak flockowy, wykonany najczęściej z plastiku i pokryty zamszem, został wyposażony w specjalne nacięcie, które pozwala zaczepić na nim ramiączko bluzki i uniemożliwia zsunięcie się odzieży na podłogę. Zwykle wykorzystywany jest do przechowywania bluzek na ramiączkach, t-shitrów, sukienek oraz koszulek.

Wieszak z pogrubionymi ramionami

Charakterystyczny i doskonale wszystkim znany wieszak z poszerzonymi i pogrubionymi ramionami jest idealny do przechowywania odzieży wykonanej z grubszych materiałów oraz z dzianin (płaszczy, marynarek, swetrów). Szerokie ramiączka skutecznie zapobiegają odkształcaniu się tkaniny pod wpływem ciężaru i tworzeniu się na niej jakichkolwiek zagnieceń.

Wieszak z klipsami

Wieszak z klipsami umożliwia przechowywanie nie różnorodnych spodni (z wyjątkiem tych do garnituru, ponieważ mogą odkształcić się w miejscu zapięcia i spódnic bez obawy, że ubranie spadnie lub pogniecie się.

Wieszak giętki

Giętki wieszak można włożyć nawet w niewielki otwór bez rozciągania tkaniny. Doskonale sprawdza się również przy wieszaniu mokrych ubrań.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.