Urlop pod gruszą – dla kogo?

Zastanawiasz się, gdzie pojechać na urlop? Jakie miejsce wybrać, aby naprawdę odpocząć i poczuć się wspaniale? Jednym z ciekawych pomysłów, a jednocześnie mocno ostatnio zaniechanych jest wyjazd na wieś. Czy to dobry plan na urlop dla Ciebie?

Urlop na wsi – kiedy będziesz tam szczęśliwa?

Urlop na wsi nie jest dla wszystkich, osoby kochające gwar, blichtr i wygodę raczej się tu nie odnajdą. Nie ma drinków z palemką, ani piaszczystej plaży i ekskluzywnych hoteli. Są za to urocze pensjonaty, małe domki agroturystyczne, pyszne, zdrowe jedzenie, jeziora, lasy, pola oraz polska gościnność.

urlop pod gruszą

Jeśli szukasz miejsca do wyciszenia się, złapania dystansu do codzienności i nastawienia się na odpoczynek bez splendoru, to urlop pod gruszą jest dla Ciebie. Spokojne, nieśpieszne poranki, spacery wokół jeziora czy lasu. Zbieranie jagód, poziomek czy grzybów, a nawet kąpiele nago w strumieniu takie atrakcje możesz sobie zafundować na wsi.

Dla osób, które nie lubią natury, boją się owadów, nie wyobrażają sobie życia bez wi-fi oraz bezkofeinowej latte z kawiarni będą mieć problem, aby odpocząć na wsi. Dlatego zanim zarezerwujesz pokój w przepięknym gospodarstwie agroturystycznym tak jak Twoi znajomi zastanów się czy taki wyjazd jest dla Ciebie.

Co robić na wsi?

Myślisz, że wyjazd na wieś to dobry pomysł, ale jeszcze nie wiesz co będziesz tam robić? Oto kilka pomysłów na urlop pod gruszą. Po pierwsze, zabierz ze sobą książki, które od dawna zalegają na Twojej półce, weź ze sobą szkicownik lub notatnik i pisz to co przyjdzie Ci do głowy. Rysuj otaczającą Cię rzeczywistość i korzystaj ze świeżego powietrza.

urlop pod gruszą

Pikniki, spacery, zbieranie kwiatów na łące, pływanie w jeziorze to atrakcje, które może Ci zapewnić polska wieś. Jeśli masz ochotę i trafisz na żniwa, poproś o przejażdżkę na sianie lub zbieranie owoców w sadzie.

Korzystaj z pysznych warzyw i owoców, ciesz się pogodą i relaksem na łonie przyrody. Zanim wyjedziesz ustaw autoresponder, że nie ma Cię na tydzień i wyłącz telefon, ciesz się urlopem pod gruszą.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.