Jakie rodzaje wizytówek wyróżniamy?

wizytówki rodzaje

Wybór właściwej wizytówki jest bardzo ważny, by można było podkreślić rangę swojego przedsiębiorstwa oraz dać się zapamiętać odbiorcom. Z tego powodu w naszej ofercie można znaleźć różne rodzaje wizytówek, a w razie problemu z doborem, służymy naszym Klientom fachową poradą.

Klasycznie wizytówki wykonuje się z różnych rodzajów papieru, ale w naszej ofercie można też znaleźć wizytówki plastikowe. Ponadto oferujemy wizytówki błyszczące i matowe, z lakierem UV, wypukłe, z tłoczeniami, oraz, oczywiście wizytówki w różnych formatach. Tak duży wybór pozwala idealnie wybrać wizytówkę.

Wizytówki papierowe

Klasyczne papierowe wizytówki to tradycyjny, ponadczasowy wybór. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, proponujemy takie wizytówki w różnych wariantach. Można wybierać przede wszystkim spośród różnych formatów, a także rodzajów papierów i ich uszlachetnień.

Nasi Klienci wybierający wizytówki papierowe często decydują się na złocenia, które dodają im elegancji. Kojarzy się to z prestiżem, dlatego polecamy taki wariant szczególnie osobom, które chcą dotrzeć do ekskluzywnego grona klientów. Nowoczesne wizytówki z kodem QR pozwalają zaś na łatwiejszy kontakt z firmą.

Wizytówki plastikowe

Proponowane przez nas wizytówki plastikowe to świetna propozycja dla praktycznych osób, które chcą szczególnie trwałych wizytówek. Przezroczyste warianty prezentują się bardzo estetycznie, a przy tym są ogromnie trwałe. Można więc mieć pewność, że ich odbiorcy będą mogli korzystać z nich przez długi czas.

Zadanie wizytówki jest ogromnie ważne. Musi ona przypominać o usługach, o jakich informuje, spełnia też istotną rolę reklamową. Jej trwałość może być więc bardzo ważna, dlatego zachęcamy do wyboru naszych przezroczystych wizytówek. Gwarantujemy ich podwyższoną trwałość i odporność na uszkodzenia.

wizytówki z tłoczeniem

Wizytówki błyszczące

Wizytówki uszlachetnione błyszczącą powłoką, na przykład lakierem UV, prezentują się szczególnie estetycznie i elegancko. Jest to więc znakomity wybór dla osób, które chcą podnieść swoją rangę i zaprezentować się swoim odbiorcom z najlepszej strony. Nasi Klienci chętnie wybierają ten wariant, zachęcamy więc, by do nich dołączyć.

Wzbogacone lakierem UV lub inną powłoką nabłyszczającą wizytówki z naszej oferty nie tylko są bardziej eleganckie niż zwykłe, ale też cechują się podwyższoną trwałością. Ich wybór daje więc pewność, że osoby, które się im wręczy, będą mogły robić z nich użytek przez długi czas.

Wizytówki wypukłe – z tłoczeniem

Szczególnie elegancką wersją oferowanych przez nas wizytówek są wizytówki wypukłe, z tłoczeniem. Tłoczone, wypukłe literki mocniej rzucają się w oczy, dlatego wizytówkę taką łatwiej jest wyłowić spośród wielu innych. Tak elegancja wersja doskonale dba także o wizerunek firmy czy osoby, której usługi przedstawione są na wizytówce.

BANER JESTEŚ ZAINTERESOWANY TĄ OFERTĄ_

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.