Prywatny akademik Łódź – jak wynająć pokój i ile to kosztuje?

Jednym z ważniejszych elementów przygotowań do rozpoczęcia studiów w obcym mieście, jest znalezienie odpowiedniego lokum. Prywatny akademik Łódź to jedna z tych opcji, którą warto rozważyć. Oto krótka wskazówka, jak wynająć tam pokój, na jakie koszta trzeba być przygotowanym oraz jakie plusy wiążą się z zamieszkaniem w tego typu obiekcie.

Co oferuje studentom prywatny akademik Łódź Basecamp?

laptop na stole

Wygoda, nowoczesność i wysoki standard to oferta, jaką ma dla studentów sieć prywatnych akademików BaseCamp.

Przede wszystkim wynajmujący mogą liczyć na sporo udogodnień. Należą do nich m.in. sklep spożywczy, podziemny parking, a także siłownia i pralnia, a wszystko to wliczone w cenę czynszu oraz zlokalizowane na obszarze obiektu. Ponadto Basecamp planuje oddanie do dyspozycji mieszkańców restauracji i klubu studenckiego. Prywatne akademiki Łódź cechuje także atrakcyjna i przemyślana lokalizacja. Domy studenckie zostały otwarte w miejscach, które są doskonale skomunikowane z centrum miasta. Poza tym zamieszkujący je mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów przynależących do tych obiektów. Warto też podkreślić, że przygotowane dla studentów mieszkania są w pełni wyposażone, umeblowane i urządzone z myślą o ich wszystkich potrzebach.

Zasady wynajmu

kobieta trzyma książkę

Prywatny akademik Łódź to miejsce, gdzie łatwo rozdzielić czas między naukę a rozrywkę.

Jedną z wielu zalet, jakimi mogą pochwalić się tego typu akademiki Łódź stanowi duża liczba miejsc. Dla przykładu w jednym z obiektów mieszczącym się przy ul. Rewolucji 1905 roku może zamieszkać ponad 600 osób, które mają do swojej dyspozycji 487 pokojów 1-i 2 -osobowych rozmieszczonych na 5 piętrach. W jaki sposób można stać się właścicielem jednego z nich? Wystarczy, że wejdziemy na tą STRONĘ, która służy, jako informator i przewodnik po obiekcie, a także umożliwia rezerwację miejsca. Dzięki niej możemy sprawdzić jakie dokładnie wygody oferuje interesujący nas prywatny akademik Łódź w wybranej lokalizacji i obejrzeć zdjęcia pomieszczeń, jak i samego obiektu a dodatkowo poczytać o atrakcjach w najbliższym sąsiedztwie. Strona dostępna jest w 4-ech wersjach językowych i dostarcza informacji na temat pozostałych akademików prywatnych znajdujących się na obszarze Niemiec i Danii.

Przykładowy cennik

Na koniec przyjrzyjmy się kosztom wynajmu. Niestety czynsz nie należy do najtańszych. Miesięczne opłaty zaczynają się od 1200zł. Do tego trzeba doliczyć również opłatę dodatkową za media (gaz, prąd, ogrzewanie) oraz usługę sprzątania na żądanie.

Mimo, iż mieszkanie w prywatnych akademikach kosztuje sporo, to obiekty te cieszą się niesłabnącą popularnością. Dowodem czego jest fakt, iż w Łodzi powstał już drugi taki dom studencki. Oferuje on 631 pokojów rozmieszczonych. Jest to obiekt 6-piętrowy z przynależnymi do niego lokalami handlowo-usługowymi, klubem fitness i dwoma garażami naziemnymi.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.