Proste triki na zmiany w mieszkaniu

Masz ochotę na zmianę w mieszkaniu, chcesz, żeby salon wyglądał inaczej, a jednocześnie nie chcesz wkładać w to dużo wysiłku i wdawać sporej kwoty? Postaw na małe przeróbki DIY, które wykonasz małym kosztem i zyskasz piękną przestrzeń.

Plakaty w mieszkaniu

Możesz je zrobić sam, wykorzystując jedynie prosty program komputerowy oraz własną wyobraźnie. Plakaty z napisami, zdjęciami, grafikami na każdą porę roku oraz w zależności od humoru. Potrzebna Ci jedynie drukarka lub ksero w pobliżu, które wydrukuje Twoje prace. Możesz tworzyć kolorowe, pełne humoru napisy oraz ascetyczne, minimalistyczne grafiki. Wszystko zależy od Ciebie. Potem jedynie odpowiednia ramka i masz nową ozdobę na ścianę.

mieszkaniu

w mieszkaniu

Świeczniki

Pachnące świece, które otulają dom miłym, miękkim światłem – to jest to. Nie musisz biec do sklepu, aby kupić nowe świeczniki, możesz zrobić je samodzielnie, wykorzystując słoiki po dżemach i innych przetworach. Wystarczy, że przywiążesz ozdobną kokardę lub sznurek do słoika, okleisz go koronką i już będziesz mieć gotową efektowną dekorację.

w mieszkaniu

w mieszkaniu

Kolorowe pudełka

Rzeczy zajmują dużą powierzchnie i nieestetycznie wyglądają. Gubisz się pomiędzy papierami, ubraniami i książkami? Masz dość zawalonej przestrzeni? Pudełka po butach pomogą okiełznać Ci bałagan i wprowadzić do Twojej przestrzeni odrobinę nowości. Wystarczy, że okleisz stare pudełka po butach ładnym papierem lub folią w pasującym do wystroju kolorze i będziesz mieć gotowe pojemniki na różnego rodzaju przedmioty, nie wydając praktycznie ani grosza.

w mieszkaniu

w mieszkaniu

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.