Praktyczne prezenty na parapetówkę

Impreza zwana ,,parapetówką” to święto dla ludzi, którzy właśnie kupili nowy dom lub wyremontowali mieszkanie. To uczczenie nowego startu wraz z przyjaciółmi i rodziną. Zwyczajem pielęgnowanym w wielu regionach Polski jest wręczanie prezentów z okazji posiadania nowego domu i nowego startu. Oto kilka pomysłów na praktyczne prezenty.

Idealne prezenty na nowe mieszkanie

1.Ekspres

Aromatyczna kawa pita prosto z ekspresu ucieszy nie jedną osobę, możliwość zaparzenia różnych jej wariantów w kilka chwil pozwoli zaoszczędzić cenny czas poranka. Zanim kupisz, zapytaj czy Twoi przyjaciele już go sobie nie sprawili, szczególnie jeśli są amatorami kawy.

prezent

2.Garnki

Elegancki komplet garnków to również trafiony pomysł jako prezent a nowe mieszkanie. Szczególnie, jeśli para lubi gotować, interesuje się nowoczesnymi technologiami i zdrowym żywieniem. Sprawdź np. garnki Philipiak, które mają wiele wariantów naczyń, wykorzystują powłoki umożliwiające używanie mniej tłuszczu.

prezent

3.Porcelana

Kubki, kubeczki, filiżanki wszystko do podawania kawy i herbaty, ozdobne talerzyki do ciasta. Pastelowe kolory, śmieszne napisy, klasyczne kształty – wariantów jest sporo, na pewno znajdziesz coś idealnego dla swoich bliskich.

prezent

4.Plakat

Nowoczesny, intrygujący plakat, który stanie się centrum pokoju, będzie idealnym prezentem dla tych wszystkich, którzy cenią sobie nowoczesny wygląd mieszkań i ciekawe wzornictwo.

prezent

5.Koc

Miękki i puchaty koc, którym można okryć się w zimie czy zabrać w lecie na łąkę będzie bardzo praktycznym i pożądanym prezentem.

prezent

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.