Praca na świeżym powietrzu – jak zaplanować?

Pragniesz jakiejś zmiany w swojej pracowniczej rutynie, chcesz coś zmienić, ale nie wiesz co? Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem balkonu, tarasu lub ogródka masz bardzo proste wyjście. Zrób biuro na świeżym powietrzu! Jeśli nie masz takiej możliwości, zastanów się nad tym, aby przenieść się do kawiarnianego ogródka lub parku. Powiew nowej weny twórczej murowany.

Co daje praca na świeżym powietrzu?

Kiedy widzimy słońce za oknem marzymy o odpoczynku, wyjeździe i relaksie gdzieś w ciepłych krajach. Bardzo trudno wtedy skupić się na pracy. Jednak możemy dać sobie namiastkę lata nawet w sytuacji kiedy jesteśmy zawalone obowiązkami i nie możemy wyruszyć za miasto.

Na balkonie ustaw stolik, wygodne krzesło lub fotel, jeśli pada na niego dużo światła zamontuj parasolkę lub markizę. Możesz przynieść ze sobą kubek paradującej kawy i cieszyć się słońcem pracując nad swoimi projektami. Podobnie w ogrodzie, możesz ustawić wygodne leżaki, podpiąć komputer, przygotować sobie przekąski i cieszyć się latem.

praca na świeżym powietrzu

Zmiana otoczenia wpływa pozytywnie na kreatywność, pomaga redukować stres. Dzięki oddychaniu świeżym powietrzem i korzystaniu z uroków lata, nie mamy tak dużej frustracji, że nie możemy cieszyć się nim w pełni na urlopie.

Praca na świeżym powietrzu, kiedy nie masz balkonu

Kiedy nie masz swojego prywatnego miejsca do odpoczynku, skorzystaj z tego co oferuje miasto. Znajdź przytulną kawiarnię z ogródkiem, gdzie śmiało rozstawisz się z komputerem. Im bardziej skromna i oddalona od centrum kawiarnia tym lepiej, nikt nie będzie Ci przeszkadzał.

praca na świeżym powietrzu

Warto poszukać miejsca do pracy w parku, na terenach zielonych często poustawiane są stoliki czy leżaki, może znajdziesz odpowiedni i tam przeniesiesz swoje tymczasowe biuro?

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.