Pożyczka bez długu wdzięczności

Bardzo łatwo się przeliczyć z planowaniem domowych wydatków, zwłaszcza, gdy ma się dzieci. Stałe opłaty łatwo przewidzieć i zaplanować, jednak często jest tak, że finansowe nieszczęścia chodzą parami. Psuje się samochód, który jest niezbędny do rozwożenia dzieci do szkół, w tym samym czasie dziecko wyrasta z butów i mamy dziurę budżetową, która wymaga natychmiastowego łatania.

mężczyzna z pieniędzmi


Skąd wziąć pieniądze na nieprzewidziane wydatki?

Oczywiście w dalszej perspektywie warto mieć jakiś zapas na czarną godzinę, ale co, gdy wydajemy wszystko przed przelewem pensji na konto, a potrzeba nie może czekać?

Z pewnością nie jest dobrym pomysłem pożyczać od rodziny i przyjaciół. „Dobry zwyczaj, nie pożyczaj” sprawdza się zwłaszcza w relacjach z rodzicami, czy teściami. Drobna pożyczka może urosnąć do rangi dozgonnego długu wdzięczności i argumentu, by podzielić się kontrolą nad życiem dorosłych dzieci.

Przyjaciele mogą przestać się do nas odzywać, gdy będziemy nadwyrężać relacje, ten kto lubi samodzielność i dyskrecję, zdecyduje się na pożyczkę w 15 minut.

Pożyczka w 15 minut

Pożyczka od kredytu różni się tym, że możemy ją wziąć na dowolny cel. Firma Vivus oferuje wygodne pożyczki przez Internet, które można wziąć w dowolnym miejscu. Pieniądze pojawią się na koncie po kwadransie, istnieje możliwość wygodnego przedłużenia terminu spłaty pożyczki. Co więcej, pożyczki do kwoty 1600 zł są za darmo.

To idealne rozwiązanie, gdy potrzebujemy załatać domowy budżet, bez narażania się na komentarze ze strony rodziny, czy przyjaciół, bo jak wiadomo, najtrudniej przyznać się do braku kasy.

pożyczone pieniądze

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.