Pomysły na wyjątkowe urodziny

Masz urodziny, albo ktoś z bliskich Cię osób poprosił Cię o zorganizowanie imprezy urodzinowej? Jeśli tak, ja mam dla Ciebie kilka propozycji, które sprawią, że świętowanie będzie niezapomniane i bardzo przyjemne. Sama już kilka pomysłów przetestowałam i zarówno mi jak i moim bliskim bardzo się podobały.

Wyjątkowe urodziny – jak je zorganizować?

Przede wszystkim dowiedz się, jakie preferencje ma bliska Ci osoba. Jeśli ją dobrze znasz nie będzie problemu, jednak jeśli wiesz, że lubi różne aktywności, podpytaj ją, co by jej sprawiło największą przyjemność, jak chciałaby za świętować swoje urodziny? Kiedy już wiesz, jakie oczekiwania ma solenizant, wtedy przygotowania nie powinny być trudne. Aby Cię trochę zainspirować podpowiadam pomysły na wyjątkowe urodziny, które u mnie się sprawdziły.

1.Piknik

Sezon wakacyjno-letni sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Organizacja pikniku nie powinna być trudna, szczególnie, jeśli w pobliżu naszego miejsca zamieszkania mamy park, las lub łąkę. Wystarczy zorganizować koc, kosz piknikowy, przygotować przekąski i zrobić kilka dekoracji i możemy wyruszać na piknik.

wyjątkowe urodziny

Przydadzą się papierowe serwetki, papierowe naczynia, kolorowe girlandy i lampiony – tak udekorowane miejsce na piknik, będzie świąteczne i wyjątkowe. Nie zapomnijmy o balonach, które nadają urodzinowego charakteru. Zamiast tortu, możemy przygotować malutkie, kolorowe babeczki.  Sezonowe owoce i warzywa mogą stanowić świetne przekąski.

2.Escape room

Pokój, który jest pułapką bez wyjścia, stary szpital psychiatryczny, opuszczona kamienica lub specjalnie przygotowane loch to pomysł na urodziny dla odważnych, szukających przygód i uwielbiających rozwiązywać zagadki. Wesoła zabawa, dreszczyk emocji i potrzeba współpracy może być dla przyjaciół najlepszą urodzinową zabawą. Po niezapomnianych wrażeniach, warto wybrać się coś zjeść i się napić.

3.Impreza tematyczna

Wiele osób kocha przebieranki i imprezy w określonym klimacie, jeśli wiesz, że bliska Ci osoba, chętnie decyduje się na wcielanie w nowe role, zorganizują ją koniecznie. Tematów jest naprawdę dużo – impreza hawajska, retro, PRL. W stylu pin up, komiksowi bohaterzy, czy postaci z bajek. Przebierać można się za wszystko, wystarczy przygotować kilka dekoracji i zabawnych przekąsek i wyjątkowe urodziny mamy przygotowane.

wyjątkowe urodziny

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.