Dżins – wiecznie modny

Dżins to ponadczasowy symbol wygody i luzu, który w zasadzie od dziesięcioleci nie wychodzi z mody. Jedni lubią go bardziej, inni mniej. Noszą go jednak praktycznie wszyscy: starsi i młodzi. Jedni na co dzień, inni także w przypadku wyjściowych okazji. Na jakie denimowe rozwiązania warto zdecydować się w tym sezonie? W dzisiejszym poście zostaną zaprezentowane najmodniejsze dżinsowe propozycje tej wiosny.

Dżins prosto z Dzikiego Zachodu

Jak nosić modnie denim? W tym sezonie niezwykle popularne okażą się szyte z dżinsu koszule i okrycia wierzchnie. Tak jak niegdyś na Dzikim Zachodzie, również tej wiosny możemy postawić na denimowy tolal look. Czym on jest? Określenie to odnosi się do strojów, w których łączymy dżins z dżinsem. Jak tworzyć takie kompozycje? Denimowa koszula może stanowić doskonałe uzupełnienie zarówno w zestawieniu z rozkloszowaną spódnicą, jak i z wygodnymi dżinsowymi spodniami. Z kolei alternatywą dla żakietu lub płaszcza, może stać się narzucenie na siebie niekrępującego ruchów T-shirtu.

Dżinsowy total look

Dżinsowy total look (Źródło: tchibo.pl)

Dżinsowe spódnice i szeroki wybór barw

Spódnice wykonane z dżinsu są nie tylko bardzo modne, ale także pasują do praktycznie każdego typu sylwetki. Denimowe spódnice śmiało możemy wobec tego nazwać strojem uniwersalnym. Z tego też powodu taki element garderoby to niezbędnik w szafie każdej z nas. Z jakimi kolorami możemy łączyć denim? Dżins jest materiałem, który w sposób doskonały świetnie koresponduje z każdym innym kolorem. Co więcej, mamy do wyboru naprawdę szeroką gamę jego odcieni. W zależności od sezonu, możemy stawiać na różne warianty kolorystyczne dżinsu. Jak zatem wybierać kolory denimu, uwzględniając przy tym porę roku? Zasada jest prosta. Delikatne, jasne barwy dodadzą wiele subtelności letnim kreacjom, a w chłodniejsze miesiące świetnie sprawdzą się ciemniejsze odcienie, takie jak granat czy też czerń.

Dżinsowa spódnica

Dżinsowa spódnica (Źródło: bershka.pl)

Denim to materiał, który pomimo upływu lat, nadal nie traci na popularności. W tym sezonie możemy postawić na dżinsowe total looki. Dobrym rozwiązaniem będzie także zaopatrzenie się w dżinsową spódnicę, która sprzyja sylwetce każdej z nas.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.