Czym jest indywidualne ubezpieczenie zdrowotne?

Polska służba zdrowia do bytów nowoczesnych i dobrze zorganizowanych nie należy. Długi czas oczekiwania na wizytę do specjalisty, kolejki do lekarza pierwszego kontaktu, brak sprawnej obsługi – można, tak wyliczać bez końca. Czy istnieje jakiś sposób, aby dostać się do lekarza szybciej?

Indywidualne ubezpieczenie zdrowotne – czyli co?

Z naszych pensji pobierane są składki zdrowotne na ZUS, gdzie mamy wyszczególnioną składkę na ubezpieczenie zdrowotne, jednak kiedy chcemy dostać się do lekarza, bo właśnie dopadła nas grypa lub mamy problemy ortopedyczne, kardiologiczne, czy chcemy pomóc naszemu dziecku, nagle stoimy przed nie lada wyzwaniem.

Trudności z dodzwonieniem się do przychodni, bardzo długi czas oczekiwania na wizytę do specjalisty, często już na początku roku nie mam miejsc na profesjonalne zabiegi. Co robić, kiedy nie chcemy stać w kolejkach i czekać na łaskę lekarza?

ubezpieczenie

Z pomocą przychodzą prywatne gabinety lekarskie, tu wizyta jest umawiana od ręki. Niestety, wadą takiego sytemu są spore, jednorazowe koszty. Cena wizyty u specjalisty to wydatek kilkuset złotych, nie mówiąc o zabiegach czy operacjach.

Indywidualne ubezpieczenie zdrowotne to alternatywa dla jednorazowych wizyt. Dzięki, wykupieniu abonamentu mamy praktycznie natychmiastowy dostęp do specjalistów, nowoczesnego sprzętu i przyjemnej atmosfery.

Korzyści indywidualnego ubezpieczenia zdrowotnego

Wykupując konkretny pakiet ubezpieczeniowy, sprawdź jakie konkretne korzyści będziesz z niego mieć oraz co oferuje, czy jest to 24h dostęp do lekarzy specjalistów, czy w jego zakresie jest również opieka stomatologiczna, co w przypadku nagłych wypadków?

Niewątpliwą zaletą indywidualnego ubezpieczenia zdrowotnego jest krótki czas oczekiwania na wizytę, możliwość umówienia jej w dogodnym dla siebie terminie. Dostęp do badań laboratoryjnych oraz zabiegów pielęgniarskich. To powoduje, że dbanie o zdrowie i profilaktyka nie jest drogą przez mękę, a przyjemną możliwością.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.