Czas na wszystko – narzędzia do planowania

Czas największy współczesny zasób, masz wrażenie, że spędzasz go nie produktywnie, a godziny przeciekają Ci przez palce? Jest sposób, aby okiełznać siebie i swoje przyzwyczajenia, wykorzystując do tego planowanie. To dzięki nie mu będziesz mieć czas na wszystko.

Narzędzia do planowania

Dobrze zaplanowany dzień, tydzień czy miesiąc to zwiększenie swoich szans na spełnienie wyznaczonych celów. Dzięki planom masz okazję racjonalnie zastanowić się ile czasu poświęcasz na konkretne czynności i gdzie podziewają się Twoje cenne minuty. Aby planowanie było przyjemne i efektywne możesz to do tego wykorzystać różne narzędzia.

Dla tradycjonalistów

Najlepsze będą kalendarze i pięknie zdobione plannery, to w nich masz oznaczone godziny, miejsce na notatki oraz zapiski o priorytetach.

narzędzia do planowania

Dla nowoczesnych

Aplikacje do notowania i planowania możesz zainstalować w swoim smartfonie, na tablecie lub laptopie. Gdziekolwiek będziesz mieć internet, tam będą z Tobą Twoje plany.

narzędzia do planowania

narzędzia do planowania

Dla kreatywnych

Ciekawym narzędziem do planowania i zapisywania ważnych rzeczy jest prowadzenie bullet journal. To kreatywna odmiana plannera, którą tworzysz samodzielnie od podstaw, dodatkowo ćwiczysz kaligrafie i masz gdzie porysować.

narzędzia do planowania

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.