Jakie auto firmowe wybrać?

Zakup auta firmowego to ważna decyzja, ponieważ w grę wchodzą różne czynniki jakie powinniśmy wziąć pod uwagę. Warto też zastanowić się jakie mamy oczekiwania względem samochodu oraz do czego, go tak naprawdę potrzebujemy.

Parametry auta firmowego

Przeglądając oferty zwróć uwagę na takie czynniki jak: oszczędność paliwa, komfort jazdy, to czy części do danego modelu są drogie, czy jest bezawaryjny oraz jak wyglądają jego koszty eksploatacji. Każdy z tych czynników wpływa na koszt jaki będziesz musiał ponieść w przypadku zakupu i użytkowania auta firmowego.  To czy dany model jest bardzo awaryjny można sprawdzić w rankingach awaryjności sporządzanych, co roku przez firmy i instytucje.

Jakie auto wybrać?

Szukając odpowiedniego auta firmowego, zwróć uwagę na silnik jaki kryje się pod maską. Jeśli auto ma pomóc Ci pokonywać długie trasy, będziesz wyjeżdżał bardzo często, a samochód stanie się Twoim drugim domem postaw na silnik o dużej mocy, możesz rozważyć diesla. Ten ostatni choć wydajny to mimo wszystko dość awaryjny, a części do niego kosztują sporo pieniędzy.

auto firmowe

Interesujący jest też silnik hybrydowy, który łączy w sobie zalety auta benzynowego z nowoczesnym silnikiem elektrycznym. Są bardziej oszczędne, bezawaryjne ze względu na brak łatwo psujących się części jak turbosprężarki, rozruszniki czy paski klinowe.

Auto firmowe powinno mało spalać na trasie i w mieście, rzadko się psuć, być wygodne do długich podróży oraz generować niskie koszty eksploatacji, dzięki temu będzie przynosiło zys, a nie stratę Twojemu biznesowi.

Zapisz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.